VOLDI
PRUULIKODA

Hapsal Lager

Lager

Hapsal Lager on traditsiooniline lager-õlu – parajalt kerge maitserikka kehaga, värskendav, pisut lillelise ning vürtsika aroomiga ning lihtsasti joodav. Tema linnaseliselt kerge keha on mõnusalt tasakaalus humalatega. Sobib hästi janu kustutamiseks kui ka kõikvõimalike liha ja taimetoitude kõrvale. Valmistamisel on kasutatud  kvalitseetseid Euroopa (Saksa ja Inglise) odralinnaseid ning Uus-Meremaa ja Saksa humalaid.

Serveerimistemperatuur 6-8oC

Hapsal Lager Vienna

Vienna Lager

Hapsal Lager Vienna on klassikaline „viini tüüpi lager-õlu“ – punaka tooniga merevaigu karva karamelline õlu, mis on piisavalt maitserikka kehaga.  Linnaseline aroom on mõõduka röstsaia või leiva lõhnaga. Sobib ideaalselt grillitud liha ja suitsuvorstikestega. Valmistamisel on kasutatud kvalitseetseid Euroopa (Saksa ja Inglise) odralinnaseid ning USA ja Saksa humalaid.

Serveerimistemperatuur 7-9oC

Ringen Stout

Stout

Kergelt mustikase tooniga Stout õlu.

June

German Ale/Kölsch

June on traditsiooniline Kölni stiilis ale-õlu – mis on elav, värskendav ja karge. Linnaseliselt magus aroom, pisut kuivemapoolne, maitselt magusakas-mõrkjas. Pehme – kergesti joodav, suvine janukustutaja. Sobib hästi janu kustutamiseks, kui ka kõikvõimalike kana- ning kalatoitude kõrvale. Valmistamisel on kasutatud  kvalitseetseid Euroopa (Inglise) odralinnaseid ning Saksa humalaid.

Serveerimistemperatuur 4-7oC

Porter

Balti Porter

Voldi balti porter rukki ja kardemoniga on tume õlu, mis on valminud balti porterile omasel põhjakääritus- meetodil. Tavapärastele linnastele on lisatud rukkilinnaseid ja maitset on rikastatud kardemoni ning tammelaastudega. Sobib hästi ulukiliha ning magustoidu kõrvale. Valmistamisel on kasutatud  kvalitseetseid Euroopa (Saksa ja Belgia) odra-, rukki- ja karamell-linnaseid  ning Ameerika, Tšehhi ja Saksa humalaid.

Ei ole hetkel saadaval

ViVoldi

Session IPA

Kergemapoolse kehaga huma­larikas õlu! Lisaks põhilinnastele lisavad nüanssi nisu- ja karamellilinnased. Kuivhumaldatud Citra ja Gala­xy huma­tega, mis toob esile mõnusa tsitruselise aroomi. Sobib hästi janu kustutamiseks igasse aastaaega, nii toekamate lihatoitude kui ka kergema grilli kõrvale.

Ei ole hetkel saadaval

1H Pils

Pilsner

1 H Pils on pilsner tüüpi õlu. Humalane kerge “ühe-humala-õlu”. Pruulitud vürtsika Austraalia humalaga EllaTM.

Ei ole hetkel saadaval

3some

Pale Ale

3 Some on ale-tüüpi õlu – kerge maitserikka kehaga, värskendav, parajalt humalane. Tsitrus-lillelise aroomiga ning lihtsasti joodav. Sobib hästi janu kustutamiseks kui ka kõikvõimalike liha ja taimetoitude kõrvale. Valmistamisel on kasutatud  kvaliteetseid Euroopa (Saksa, Belgia ja Inglise) odra-, nisu,- ja karamell-linnaseid ning USA ja Austraalia humalaid.

Ei ole hetkel saadaval

Kontakt

Projekti nr EU51169 lühikirjeldus – Voldi Pruulikoda OÜ käsitööõllede turundus

EAS-i stardiabi toel soetas Voldi Pruulikoda oma käsitööõllede tutvustamiseks õllejahutid, külmikud ja telgid ning lisaks loodi ettevõttele veebileht ja kujundati telgid/külmikud.

Luuakse vähemalt kaks töökohta ning arendame koostööd teiste piirkonna väiketootjatega ning edendame kohalikku käsitööõlle kultuuri.
Stardiabi kaasati 10 233,43 € ulatuses. Projekti toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.